masz pytania?

FAQ

Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości, ale jeśli czegoś nie rozumiesz, masz pytania, obawy – skontaktuj się ze mną, chętnie wszystko wyjaśnię.

Coaching jest interaktywnym procesem, który wspiera osoby indywidualne i organizacje w rozwoju, zwiększa efektywności pracowników, podnosi motywację i polepsza efektywność ich działania. Najprostsze polskie określenie to: trening rozwoju osobistego, a w przypadku grupy trening rozwoju grupowego.

U podstawy coachingu w myśl Miltona Ericksona leży 5 zasad, które pozwalają na uzyskanie przez klienta możliwie najlepszego dla niego rezultatu:

 1. Ludzie są ok tacy, jacy są.
 1. Ludzie już mają wszystkie zasoby jakich potrzebują.
 1. Człowiek zawsze dokonuje najlepszego wyboru w danym momencie.
 1. Każdemu zachowaniu towarzyszy pozytywna intencja.
 1. Zmiana jest nieunikniona.

Dotykamy zagadnień takich jak:

 • Podniesienie efektywności pracy
 • Zwiększenie pewności siebie w pracy i relacjach z bliskimi
 • Rozwój kariery i obszary związane z biznesem
 • Radzenie sobie na nowym stanowisku
 • Definiowanie i realizowanie celów zawodowych i prywatnych
 • Lepsze radzenie sobie w sytuacjach stresujących
 • Skuteczne radzenie sobie z trudnymi emocjami

Coaching to zazwyczaj kilka (5-8) sesji trwających około 1,5 h. Od klienta zależy w jakich odstępach czasowych będą sesje, niemniej zalecana jest przerwa nie dłuższa niż 3 tygodnie.

Zaczynają się od ustalenia celu, który w trakcie sesji jest realizowany. Między sesjami Klient wykonuje zadania, które pomogą mu zwiększyć efektywność realizacji założonych celów.

Pomogę Ci odkryć i lepiej wykorzystać to, czym dysponujesz. Będę Cię wspierać i towarzyszyć w zbudowaniu wizji, stworzeniu planu działania oraz wprowadzeniu go w życie po to, abyś miał/a lepsze, bardziej satysfakcjonujące życie.

Klienci coachingu to osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie do końca wiedzą co… Mają poczucie, że “coś” ogranicza ich w działaniu, czy realizacji celów osobistych i zawodowych. Mogą stać w obliczu zmiany, konfliktu wewnętrznego, czy też ważnego wyboru. To co łączy te sytuacje, to motywacja do rozwoju osobistego i przekraczania wewnętrznych barier i ograniczeń.

Coaching to obszar wolny od doradztwa. To czym się zajmuję , to asysta w znajdowaniu własnych odpowiedzi, wdrażaniu i doprowadzaniu do zmian, w przystępowaniu do działania. Towarzyszę klientowi w doświadczeniu i zrozumieniu własnej sprawczości. Wszystko czego nauczy się klient w trakcie procesu coachingowego, pozwala na bycie przywódcą i realizowanie własnego projektu. Niezależnie czy mówimy o projekcie biznesowym, czy projekcie zwanym „życie”.

bezpłatna sesja

Social Media

Dołącz do mnie w mediach społecznościowych

.