Julita Gacuta - TRENER SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

Julita - trenerka skutecznej komunikacji przygotowuje plan szkolenia.

Cześć, bardzo miło jest mi tu Ciebie gościć. Mam na imię Julita. Odkąd pamiętam chciałam uczyć. Zdobyłam odpowiednie wykształcenie – pedagogiczne, logopedyczne, i … nie odnalazłam się w systemie polskiego szkolnictwa.

 
W 2008 roku na mojej drodze stanął trener biznesu – Rafał i zobaczyłam inny świat. Okazało się, że można z radością i pozytywną energią przekazywać wiedzę, pokazywać możliwości, wspierać ludzi w rozwoju, inspirować do zmiany i prowadzić na każdym jej etapie. Dzięki temu doświadczeniu zdecydowałam się zmienić ścieżkę kariery.

Pomogę Ci odkryć swój potencjał i udoskonalić relacje oraz skutecznie się komunikować.

Julita Gacuta

Moje kompetencje

ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu Moderator.

skończyłam Szkołę Coachów – The Art & Science Coaching organizowaną przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego

uzyskałam tytuł Mediatora dzięki szkoleniom w  Stowarzyszeniu Centrum Dialogu i Mediacji.

jestem certyfikowanym Mistrzem Gry Twierdza Poznań.

Czym się zajmuję?

Prowadzę szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, asertywności, budowania relacji w zespole, zarządzania, kompetencji liderskich, przywództwa. Na bazie gry symulacyjnej bezpośredniej interakcji Twierdza Poznań prowadzę warsztaty ze strategicznego myślenia w biznesie.Przeglądaj nasze partner-sponsored Glasses, z różnorodnymi opcjami odpowiadającymi każdemu gustowi i budżetowi, które można kupić online

Pracuję indywidualnie z osobami, które mi zaufały i z moim wsparciem postanowiły zmaksymalizować swój osobisty i zawodowy potencjał. Szukamy nowego spojrzenia i nowych rozwiązań, aby zwiększyć skuteczność i budować lepsze relacje, by życie było łatwiejsze.

Od 20 lat wspieram męża w prowadzeniu firmy usługowo-handlowej z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń, gdzie doskonalę i trenuję umiejętności zarządzania, pracy w zespole, asertywności, komunikacji, słuchania a przede wszystkim wyrozumiałości i cierpliwości.

Z kim pracuję?

Współpracuję z osobami, które:

czują gotowość do zmian,

chcą osiągnąć więcej niż dotychczas w życiu zawodowym i/lub osobistym,

chcą budować lepsze relacje.

bezpłatna sesja

.